Parawany nawannowe przesuwne

Aranżacja funkcjonalnej łazienki, która równocześnie odpowiada naszemu poczuciu estetyki i jest komfortowa w codziennym użytkowaniu, stanowi duże wyzwanie — zwłaszcza, jeśli dysponujemy niewielkim metrażem lub nieustawnym pomieszczeniem. Bez względu na to, czy lubimy styl nowoczesny, skandynawski lub industrialny, czy wybieramy styl rustykalny lub retro, łazienka powinna być miejscem czystym i komfortowym dla wszystkich użytkowników. Jak urządzić małą łazienkę, by komfortowo brać kąpiel lub prysznic bez zachlapania ścian i podłogi? Praktycznym rozwiązaniem, które dopasuje się do każdego wnętrza, jest parawan nawannowy przesuwny. Z takim detalem nawet mała łazienka wygląda efektownie, a domownicy mogą cieszyć się wygodą i relaksem w strefie kąpielowej.

Parawan nawannowy przesuwny — estetyka i funkcjonalność

Prysznic czy wanna? Jeśli zdania wśród domowników są podzielone lub po prostu nie chcesz rezygnować z żadnej możliwości, wystarczy zastosować parawan nawannowy. Przesuwny model Sensi Black umożliwi wykorzystywanie wanny w roli kabiny prysznicowej, a przy tym zapewnia wysoką estetykę wnętrza, dyskretnie oddziela przestrzeń „mokrą” łazienki od strefy suchej i jest znacznie bardziej higieniczny niż popularne dawniej zasłonki.

Transparentny parawan Sensi Black pasuje do każdego wnętrza — zwłaszcza, jeśli zadbamy o czarne akcenty w łazience. Jego minimalistyczny, nowoczesny projekt świetnie współgra z rozmaitymi aranżacjami. Na dodatek producent przemyślał każdy detal, dzięki czemu:

  • Parawan jest wykonany z hartowanego szkła o grubości 5 mm, z mikrocząsteczkową powłoką Active Shield. Powłoka hydrofobowa chroni szkło przed zabrudzeniami i osadzaniem kamienia oraz sprawia, że krople spływają z niej, zamiast gromadzić się na tafli.
  • Parawan nawannowy przesuwny można montować w wersji lewej lub prawej.
  • Nowoczesne okucia utrzymane w neutralnej kolorystyce podnoszą estetykę produktu i świetnie uzupełniają wystrój każdego wnętrza.
  • Skrzydło parawanu można przesuwać lub otwierać (do wewnątrz oraz na zewnątrz — drzwi wahadłowe)
  • Sensi Black ma praktyczną funkcję unoszenia drzwi
  • Uszczelki w dolnej części zapobiegają zalaniu łazienki podczas kąpieli
  •  Dzięki zastosowaniu zawiasów kolumnowych możliwe jest złożenie parawanu do ściany, co umożliwia dostęp do wanny bez ograniczeń.

Dzięki tym cechom parawan zapewnia maksymalny komfort użytkownikom. Wchodzenie i wychodzenie z wanny jest wygodne, ponieważ parawan zapewnia szerokie przejście, utrzymanie Sensi Black w czystości okazuje się banalnie proste, a montaż — nieskomplikowany. Parawan nawannowy przesuwny Sensi Black wykorzystuje nowoczesne technologie, które sprawdzą się w każdym domu.

Parawan cieszy się popularnością wśród osób, które szukają praktycznych sposobów na urządzenie małej, funkcjonalnej łazienki. Nowoczesny wystrój i perfekcyjna czystość są na wyciągnięcie ręki. Transparentny parawan Sensi Black zyskuje pozytywne opinie użytkowników ze względu na wysoką jakość wykonania i możliwość dostosowania do każdego wnętrza. Zamów swój model i zadbaj o efektowne wykończenie łazienki!